SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

0 ks 0.00 €

Vlna je bezpečná pre deti i alergikov

Aj vás trápi alergia? Chceli by ste sa vyhnúť veciam, ktoré Vám škodia? Vo vašom boji s alergiou Vám pomôže aj vlna svojim jedinečným zložením, ktoré nemá žiadne iné vlákno. Vlna Vám môže pomôcť v boji s alergiou pre svoje vzácne antibakteriálne vlastnosti.    

 

Vlna dokáže absorbovať vlhkosť a odvádzať ju od pokožky, vďaka čomu má jedinečné antibakteriálne vlastnosti a nespôsobuje alergie. Keďže baktérie potrebujú pre rozmnožovanie vlhké prostredie, vo vlne by neprežili. Antibakteriálna vlna je  vhodná aj pre silných alergikov, osoby s citlivou pokožkou i pre deti. Vlna je antistatická a nepohlcuje prach. Veľkou prednosťou vlny je aj vysoká úroveň UV-ochrany, ktorá je omnoho vyššia, než má väčšina syntetických vlákien alebo bavlna. 

 

Pri výrobe vlnených darčekov FELTINESS sú použité iba prírodne farbivá
 

 

 

Vlna sa skladá z troch vrstiev. 

  • Prvý, keratín, je proteín milujúci vlhkosť, ktorý majú všetky zvieracie chlpy. Je navrhnutý na udržanie stabilnej telesnej teploty. 
  • Druhá vrstva je šupinatá krytina. Prekrývajúce sa plochy sú malé, ale keď sa o seba trú, odstraňujú špinu. Vlna sa tak sama čistí. 
  • Tretia vrstva zachytáva vonkajšiu vlhkosť. Vlna je odolná proti vode, vďaka čomu sú ovce vždy v suchu. 

 


Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU