SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

0 ks 0.00 €


39.90 €

Veľkosť
35-36
37-38
39-40
41-42
43-44
45-46

Dostupnosť: 14 dní

Dobrý nákup

Vlnené papuče sú vyrobené z plsti. Ide o tradičnú domácu obuv z Nepálu. Kúpou papučiek, podporíte tamojšie ženy, ktoré papuče vyrábajú a sú hlavným zdrojom ich obživy. Spravíte dobrý skutok a dobrý nákup. Papuče sú vyrobené z jedného z najstarších materiálov na svete - z čistej ovčej vlny (100%). Prechádza špeciálnym procesom formovania - plstenia - bez potreby šitia a spájania. Takto, naše papuče Slippers môžu získať organický tvar bez akýchkoľvek stehov. 

 

Vlnené papuče s gumenou podrážkou

Tieto vlnené papuče s gumenou podrážkou boli vyrobené s ohľadom na funkčnosť. Hlavnou črtou týchto papúčok je kvalitná, prírodná vlna, ktorá perfektne chráni pred chladom, udržiava vaše nohy v teple aj v najchladnejších dňoch.  Naše najnovšie pantofle prichádzajú s ručne prišitou umelou podrážkou z  bezšmykového materiálu a chráni papuče pred špinou a opotrebovaním. Podrážka je pevná a odolná a vhodná aj na vonkajšie použitie. Či už ste na dvore alebo len na terase, táto podrážka poskytuje ochranu pred vlhkosťou a špinou.

 

Prírodné farbenie

Slippers sú farbené prírodnými farbami, ktoré sú živé a trvalé. Papučky časom nevyblednú a udržia si žiarivú farbu. 

 

Neotrepaný na darček

Vlna nielen udržiava optimálnu teplotu, ale tiež poskytuje dýchateľnosť, čo je dôležité na udržanie pohodlia po celý deň. Ich klasický vzhľad a neutrálne farby robia tieto papuče ideálnymi pre mužov aj ženy. Všetky výrobky sú zabalené do krabiíc s logom a s darovacou kartičkou.

 

Veľkosť 

Naše Slippers sa vyznačujú tuhosťou materiálu, hoci v praxi sú veľmi mäkké. Papuče pekne sedia, sú ľahké a pohodné. Odporúčame vybrať si väčšiu veľkosť ako zvyčajne.

 

Antialergický materiál Áno

Doplnkové informácie Interiérová obuv

Materiál 100% ovčia vlna, gumená podrážka

Starostlivosť Bežne stačí vyprášiť alebo povysávať, v prípade potreby sa môžu šetrne ručne oprať v studenej vode. Vodu jemne vytlačiť, nežmýkať, pretože by sa mohol zmeniť daný tvar výrobku a dôkladne vysušiť na slnku alebo v zime na radiátore.

Farbivo Prírodné


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU