SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

0 ks 0.00 €


24.90 €

Veľkosť
33-34 (22cm)
35-36 (23cm)
37-38 (24cm)
39-40 (25cm)
41-42 (26cm)
43-44 (27cm)
45-46 (28cm)
47-48 (29cm)

Dostupnosť: Skladom

V zime zahrejú, v lete chladia, dokonale sa prispôsobia tvaru chodidla a čo je najdôležitejšie - dýchajú. Ovčia vlna má skvelé termoregulačné vlastnosti a dobre absorbuje vlhkosť, ktorú následne odvádza do ovzdušia, a preto sú tieto papuče vhodné na celoročné nosenie. Vlnená plstená obuv chodidlo nedeformuje, ale správne vyvíja, aj preto je zvlášť vhodná pre deti. Papuče aj slippers sa ľahko obúvajú, pekne držia na nohe - dieťa ani nevie, že ich má obuté.  Naše funkčné vlnené papuče majú rôzne štýly a farby dosiahnuté prírodnými farbivami a sú dokonalým tipom na darček pre milovaného človeka.   

 

Mäkká podrážka nepoškriabe drevené podlahy a jemné povrchy a každý ocení, že pohyb v týchto vlnených papučiach je takmer nehlučný. 

 

Milujete ručnú prácu, tradičné remeslá a potrpíte si na kvalitu spojenú s moderným -minimalistickým - dizajnom? Také sú funkčné papuče od Feltiness, ručne plstené papuče zo 100% ovčej vlny, vyrábané v Nepále s dôrazom na ekológiu. Všetky výrobky Feltiness balíme do estetických kartónových škatúľ.

Antialergický materiál Áno

Doplnkové informácie Výrobok nie je vhodný do vlhkého a vonkajšieho prostredia.

Materiál 100% ovčia vlna

Záruka 2 roky

Starostlivosť Bežne stačí vyprášiť alebo povysávať, v prípade potreby sa môžu šetrne ručne oprať v studenej vode. Vodu jemne vytlačiť, nežmýkať, pretože by sa mohol zmeniť daný tvar výrobku a dôkladne vysušiť na slnku alebo v zime na radiátore. 

Farbivo Prírodné


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU